Porcelana zamiast remontu

kubek ambitionMyśląc o niewielkiej zmianie wystroju kuchni, nie zawsze potrzebne jest przeprowadzenie gruntownego remontu mieszkania. Czasem warto sięgnąć po łatwiejsze rozwiązania. Chcąc odświeżyć wygląd danego pomieszczenia, wystarczy zaopatrzyć się jedynie w kilka nowych akcesoriów. Gwarancję wysokiej jakości zapewnią produkty, takie jak: porcelana Villeroy&Boch, a także inne dodatki, na przykład kubek Ambition.

Eleganckie zastawy

W ofercie marki Villeroy&Boch znajdują się produkty tworzące efektowne zestawy stołowe, podzielone na cztery główne kategorie:
– naczynia,
– sztućce,
– wyroby szklane,
– dekoracja.
Zdecydowana większość naczyń wykonana została z porcelany. Wśród nich prym wiodą przede wszystkim:
– talerze,
– filiżanki i kubki,
– czajniki,
– miski,
– podkładki, np. pod pizzę.
Wygląd porcelany Villeroy&Boch utrzymany jest w klimacie retro. Do nabycia klienta pozostają bowiem produkty, które nawiązują zarówno do klasyki, jak i stylu rustykalnego.

Niebanalne wzory

Szukając interesujących rozwiązań estetycznych, by upiększyć swoją kuchnię lub jadalnię, nie sposób przejść obojętnie obok kubka Ambition. Marka ta również ma w swojej ofercie wiele produktów, które, oprócz tego, że pozwalają w wygodny sposób przygotowywać i serwować rozmaite potrawy, stanowią idealne uzupełnienie gustownego pomieszczenia. Szeroki asortyment produktów kuchennych w rozmaitych barwach oraz wzorach sprawia, że każdy klient będzie w stanie wybrać coś specjalnie dla siebie, np. spośród kubków Ambition.