ambition kubiko

Prezent dla pary młodej – serwis obiadowy

W erze tanich talerzy z arcorocu stylowa zastawa może wydawać się przeżytkiem. Jednak są w życiu takie okazje, które warto uświetnić pięknym serwisem. Jeśli dobrze poznamy gusta nowożeńców serwis obiadowy może być świetnym prezentem, który posłuży im przez wiele lat.

Jak wybierać?

Choć dobrej jakości zastawa nie należy do tanich, nie warto szukać oszczędności, liczy się każdy detal i jakość wykończenia. Przeglądając ofertę sklepów zwróćmy uwagę, czy producent posiada możliwość dokupienia pojedynczych elementów. Jest to bardzo praktyczne nie tylko ze względu na uzupełnienie braków w komplecie spowodowanych stłuczeniem. Możliwe, że w przyszłości młoda para będzie chciała poszerzyć swój serwis o dodatkowe nakrycie lub elementy. Warunki te doskonale spełnia piękny i nowoczesny serwis Ambition Kubiko, który zachwyca prostotą, a zarazem nowoczesnością wzoru.

Prezent dla każdego?

Oczywistym jest, że jeśli nowożeńcy z góry określili, że nie chcą prezentu rzeczowego to raczej powstrzymajmy się od uszczęśliwiania ich na siłę. Najlepiej, jeśli podpytamy wcześniej, czy serwis obiadowy będzie im potrzebny. Możemy też pokazać im katalog producenta z prośbą, by wybrali komplet, który najbardziej im się podoba. Jeśli nie mamy takie możliwości starajmy się wybrać coś niewyszukanego, ale zarazem chwytającego za oko, np serwis Kubiko firmy Ambition.