kieliszki do wódki

Zabawne prezenty

W gronie najbliższych znajomych nie musimy obawiać się, że nie trafimy z prezentem. Za dobrze się znamy i wiemy, że fakt kupienia zabawnego prezentu, nie będzie przez nikogo negatywnie odebrany. Zatem, co można kupić znajomym, by mieli z tego pożytek, a prezent wywoływał uśmiech na ich twarzach?

Zabawne kieliszki do wódki

Nie da się ukryć – kieliszki do wódki ma każdy. Nawet ci, co za wódką nie przepadają. Taki polski zwyczaj, że gość w dom, to Bóg w dom, a cóż innego tak się kojarzy z gościnnością, jak nie wódka? Zabawne kieliszki do wódki z pewnością nie pójdą w odstawkę. Będą wyjmowane na wszelkie domówki i spotkania w kameralnym gronie.

Spersonalizowany kubek

Kubek – prosta rzecz, z której korzystamy na co dzień. Wystarczy zakupić prosty, gładki kubek, dobrać do niego odpowiednią grafikę, by sprawić wyjątkowy prezent naszym znajomym. Kubek może być z postacią z ulubionego filmu, ze śmiesznym zdjęciem znajomego, czy zabawnym mottem. Nieważne co wybierzemy, z pewnością prezent i tak się spodoba.

Plakat

Większość z nas lubi plakaty. Być może wcale nie wyrośliśmy z czasów, kiedy nasz pokój był nimi całkowicie obklejony. I dobrze! Kupmy koledze bądź koleżance plakat związany z ich ulubionym filmem, muzyką, sztuką, czy aktorem. Z pewnością się ucieszy. Do kompletu możemy dodać piękną antyramę. W końcu jesteśmy już dorośli.

Nie wszystkie prezenty muszą być bardzo praktyczne i formalne. Nie każdy ma ochotę dostawać na urodziny, czy też pod choinkę skórzany portfel. Zawsze, przy wyborze prezentów kierujmy się gustem obdarowywanych osób.